تبلیغات شما در ورگ

سایت ورگ با اعتبار و جایگاهی که در میان کاربران اینترنت به عنوان مرجعی برای ادبیات و فرهنگ گیلکی دارد و نیز با میزان ثابت مراجعه‌کنندگان روزانه که درخور یک سایت فرهنگی معتبر می‌باشد، آماده‌ی درج آگهی‌های تبلیغاتی شماست تا شما را به مخاطبان‌تان وصل کند.

بنرها و تصاویر تبلیغاتی در ورگ در اندازه ۲۳۴ پیکسل عرض و ۶۰ پیکسل در طول، که یکی از اندازه های استاندارد بنرهای تبلیغاتی‌ست، پیش‌بینی شده است و قیمت قرارگیری هر بنر تبلیغاتی برای شما به این صورت است:

یک ماه:  ۳۰۰۰۰ تومان
سه ماه:  ۶۵۰۰۰ تومان
شش ماه:  ۱۵۰۰۰۰ تومان
دوازده ماه:  ۳۰۰۰۰۰ تومان

 

مشخصات بنرها

اندازه بنرها ۲۳۴ پیکسل عرض و ۶۰ پیکسل در طول و حداکثر حجم قابل قبول برای بنرها بیست کیلوبایت (20KB) می‌باشد. بنرها می‌تواند در فرمت تصویر GIF یا  JPG باشند.

سفارش آگهی

کافی‌ست با توجه به نوع آگهی مدنظرتان مبلغ آن را به حساب بانکی اشاره در همین صفحه واریز نمایید و مشخصات مبلغ واریزی (تاریخ، مبلغ واریزی و…) را همراه با تصویر آگهی (بنر) و لینک مرتبط با آن به ایمیل ورگ ارسال نمایید. واریزی و همچنین آگهی ارسال شده بررسی و ظرف دو تا سه روز کاری آگهی شما فعال خواهد شد. به محض فعال شدن آگهی ایمیلی جهت اطلاع شما ارسال خواهد شد.
شماره حساب: ۰۲۰۱۳۹۰۳۵۴۰۰۰
بانک پارسیان
به نام: امین حسن‌پور

4 دیدگاه برای “تبلیغات شما در ورگ”

 1. با سلام
  بنده چگونه می توانم عکس های خودم رو که از گیلان گرفتم توی سایت آپلودکنم؟

  با تشکر
  احرست

  1. در پاسخ به احرست:
   سایت ورگ یک سایت عمومی (یعنی با قابلیت داشتن اعضا) نیست و بنابراین شما نیز می‌توانید هم‌چون سایر عکاس‌های محترمی که با ورگ هم‌کاری کرده‌اند عکس‌هاتان را برای ورگ بفرستید تا در صورت هم‌خوانی با راه و روش ورگ، منتشر شود.

 2. من با سایتی آشنا شدم که به کاربرا اجازه میدهد مطالب و عکس های خود را به راحتی با نام خودتان منتشر کنید
  این سایت مخصوص گیلان و گیلانیست و مطالب خوبی داره به همه گیلانی ها توصیه می کنمش
  اینم آدرس:
  bazar.gilyavaran.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *