أفتؤو-ه وأ اي ملک زنده بدأريم…

بالاخره این کتاب آماده شد و باري از دوشم برداشته شد. در مقدمه توضيح دادم در مورد اين بار. حالا اما خوشحالم که تمام اين زحمات ثمر داد و اولين کتاب از مجموعه کتابهای گيلکي شئر ورگ منتشر شد.

اين کتاب رو با کليک روی تصویر بالا یا از اینجا در فرمت پی‌دی‌اف دریافت کنید و از خوندن شعرهای محمدولی مظفری لذت ببرید مخصوصا که این کتاب به نوعی چندرسانه‌ایه و توی فهرستش روی هر شعر اگر کلیک کنید به همون بخش خواهید رفت و در بخش شنیدن هم می‌تونید شعرها رو با صدای خود شاعر بشنوید.

و البته میتونید این کتاب رو در قطع A5 چاپ کنيد و از داشتن نسخه‌ کاغذی قطع پالتویی لذت ببرید. کاش عمری باشه تا بقیه کتابها هم منتشر شه. این هدیه ورگ به شماست برای نوروزبل امسال. شمه خؤنابدؤن.

11 thoughts on “أفتؤو-ه وأ اي ملک زنده بدأريم…

 1. سلام و خسته نباشید.
  چه کار خوبی بود.دست‌مریزاد به شما و دوستانتان.

  امممما شما ظاهرا پیش‌فرض رو بر این قرار دارید که همه رسم الخط ورگ رو بلدند و هیچ توضیحی در موردش ندادید!
  منظورم یه چیزی هست مثل دیکشنری که راهنما داره برای علائم و فنوتیک. که هر بار هم که تجدید چاپ بشه، باز هم اون توضیحات رو داره.

  و ای کاش برای بعضی لغت‌ها معانی‌شون رو می‌نوشتید مثلا سیا سونی یا بهره خاسبون کس و … . اینا لغاتی هستند که کمتر شنیده شدند.‌
  لطفا در چا‌پ‌ بعدی اینا رو لحاظ کنید!

 2. خؤجير ٚ کار هيسه واقعا ليذت بؤبۊردؤم… خۊدا شمر قۊوت بدئه… باعث خۊشحالي هيسه گه ینؤم مأمولي شعران بيلاخره دۊرۊس حيسابي مکتۊب بؤبۊ
  راستي برأر بيس دئقه چي وکت که؟ د چانؤکۊني؟

Leave a Comment