از بیه پیش تا عاشورپور (گفتگو با ورگ)

چندی پیش آروین ایل‌بیگی ادمین صفحهٔ احمد عاشورپور در اینستاگرام از من خواست تا در گفتگویی شرکت کنم که پیرامون عاشورپور و فرهنگ و موسیقی گیلکی باشد. پذيرفتم و این اولين تجربه‌م در استفاده از امکان لایو اینستاگرامه.
در این گفتگو به زعم خودم بسیاری از گفتنی‌هام رو که گمان میکردم باید به گوش نسل تازه‌نفس برسونم گفته‌م.

اگر به سایت یوتوب دسترسی دارید که میتونید از طریق این لینک یا زیر همین نوشته در همین جا فیلم این گفتگو رو ببينيد و اگر هیچ راهی برای عبور سد سانسور ندارید، این ویدئو در اینستاگرام به صورت آی.جی.تی.وی در دسترس شماست.

1 thought on “از بیه پیش تا عاشورپور (گفتگو با ورگ)

  1. سلام شنیده بودم که با اصلاح طلبان هم آره ….. البته که آغاز قوم گرایی در کشور با اصلاح طلبان بوده و البته الان ماشالله هر دو جناح با هم سینه به سینه پیش می روند اما وقتی دیدم با عجله نظری را پاک کردی کاملا مطمئن شدم امثال تو اون رفیق ات شهرام در آلمان یک زمانی بابت سواستفاده از زبان مادری و بازی با هویت ملی باید پاسخ بدین. خوب گوش بده امین آنچه رفقای تو به خصوص از سال 76 بین مردم کاشتند مردم ایران را تقسیم کردند به ترک ، گیلک ، لر ، کرد ، سیستانی و بلوچ ، عرب و فارس توسط همین مردم یک شبه رفت به هوا. سرود ای ایران را گوش بده ، جانم فدای ایران را خوب گوش بده. مغزت که هنوز گرفتار چپ هست اما گوش داری خوب گوش بده . روزی پرده ها بره بالا و دستها رو بشه. ای جانم اون روز من کوکی خوران با چایی دبش چین اول لاهیجان فقط سقوط ترا نگاه می کنم.

Leave a Comment